Trudności
życiowe? Dobry psycholog pomoże w ich rozwiązaniu

Trochę o mnie

Zanim zostałam psychologiem, który może udzielać Państwu potrzebnego wsparcia, zdobyłam wykształcenie akademickie uzupełnione szeregiem studiów podyplomowych, a także kursów i szkoleń. Wszystko po to, by usługi, jakie oferuję w moim gabinecie w Chojnicach, stały na jak najwyższym poziomie.

Jak stałam się psychologiem
i psychoterapeutą?

Z wykształcenia jestem psychologiem. W 2007 r. ukończyłam 5-letnie jednolite studia magisterskie o specjalności psychologia kliniczna (Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu), a następnie 4-letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej (Krakowskie Centrum Psychodynamiczne). Ponadto swoje kompetencje poszerzałam w Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży (Krakowskie Centrum Psychodynamiczne) oraz Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii (Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu).

Doświadczenie zawodowe

Doświadczenie zawodowe, w pracy psychologicznej i psychoterapeutycznej, zarówno w kontakcie indywidualnym, jak i w pracy z grupą, zdobywałam m.in. w oddziale terapeutycznym zakładu karnego, ośrodku diagnostycznym aresztu śledczego, fundacji, zespole placówek opiekuńczo-wychowawczych, oddziale dziennym psychiatrycznym czy poradni zdrowia psychicznego. Prowadziłam także zajęcia profilaktyczne, treningi interpersonalne, warsztaty, szkolenia grup zawodowych.

Mam kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w zakresie psychoterapii zaburzeń osobowości, interwencji w sytuacjach kryzysowych, terapii nerwic i zaburzeń depresyjnych. Posiadam doświadczenie zarówno w pracy z dziećmi, jak i z osobami dorosłymi. Ponadto posiadam doświadczenia zawodowe w pracy z osobami dotkniętymi zjawiskiem przemocy, znajdującymi się w kryzysie oraz osobami niepełnosprawnymi.

“Psychologia jest moją pasją, a pomaganie innym stawiam za główny cel”

Aktualna działalność – praktyka prywatna w Chojnicach

Jeżeli szukają Państwo psychoterapeuty, który przyjmuje prywatnie, serdecznie zapraszam do mojego gabinetu w Chojnicach. W moim gabinecie udzielam wsparcia w formie psychoterapii.

Prowadzę także warsztaty, szkolenia, treningi interpersonalne (trening radzenia sobie z trudnymi emocjami, trening radzenia sobie ze stresem, szkolenia z zakresu wypalenia zawodowego itp.). Na bieżąco poszerzam swoje kompetencje, uczestniczę w szkoleniach z zakresu przemocy i radzenia sobie z trudnymi sytuacjami.

Psychologia jest moją pasją, a pomaganie innym stawiam za główny cel. Sądzę bowiem, że oprócz kompetencji to właśnie pasja i empatia są najważniejszymi cechami dobrego psychologa.